החוק בישראל קובע חובת ביטוח בעבור כל כלי רכב העולה על הכביש. רכישת ביטוח חובה למשאית אינה נתונה לשיקול דעת. בדומה לרכישת ביטוח חובה בעבור רכבים פרטיים גם בעבור משאיות, השוואה חכמה בין כמה הצעות תעניק לכם את הצעת הביטוח הזולה ביותר.

כיסויים עיקריים של ביטוח חובה למשאית

בדומה לביטוח חובה של רכבים, גם ביטוח חובה למשאית מכסה נזקי גוף הנגרמים במהלך תאונות דרכים בהן מעורבות משאיות. הפוליסה מכסה נזקי גוף הנגרמים לנהג, לנוסעים, לנהגים אחרים, להולכי רגל. פוליסת החובה אינה מכסה נזקי רכוש.

עקב מעורבות רבה של משאיות בתאונות בכבישי הארץ ופוטנציאל לגרימת נזקים חמורים גם בתאונות קלות, חברות הביטוח אינן ממהרות להציע מחירים מוזלים. פוליסות ביטוח חובה למשאית במחירים זולים תוכלו בכל זאת למצוא בעזרת סוכנויות ביטוח מנוסות העוסקות בתחום. הצוות המקצועי של המרכז לביטוחי משאיות יודע איך להוזיל בעבורכם את הביטוח תוך הצגת רזומה של נהג וותיק וזהיר ללא מעורבות בתאונות.

כמה עולה הביטוח?

לטובת תמחור של פוליסות ביטוח חובה למשאיות ישנה חלוקה ל-3 קבוצות : משאיות קלות עד 10 טון, משאיות בינוניות 10-30 טון, משאיות כבדות במשקל של 30 טון ומעלה. תעריפי הביטוח עולים עם משקל המשאית, ביטוח חובה למשאית כבדה יהיה יקר יותר משמעותית בהשוואה לפוליסת ביטוח של משאית קלה.
 

תוספת של ביטוח מקיף

לכיסוי נזקים הנגרמים למשאית עצמה או לצד ג' אתם זקוקים לתוספת של ביטוח מקיף. פוליסה זו מגנה על הנכס שלכם במקרים של נזק בתאונה, נזקי טבע, גניבה. חשוב לציין כי בניגוד לאחידות שמאפיינת את פוליסות ביטוח החובה בחברות הביטוח, הפוליסות של הביטוח המקיף אינן זהות. כל חברת ביטוח מציעה תנאים משלה, גבולות כיסוי משלה, סכומי השתתפות עצמית משתנים והרחבות אפשריות לפוליסה.

את פוליסת הביטוח המקיף למשאית שלכם תרכיבו בעזרת סוכן מקצועי ומנוסה. זוהי הדרך היחידה בה תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את כל מה שאתם צריכים במחיר הכי זול שאפשר. אם לא תרצו לבטח את המשאית שלכם בביטוח מקיף נמליץ על ביטוח צד ג' לכיסוי נזקי רכוש הנגרמים לרכבים אחרים במהלך תאונה ולרכוש של צד שלישי.