מחפשים סוכנות לביטוח משאיות? רק המרכז לביטוחי משאיות יכול להציע לכם את ההצעה הטובה ביותר. ההתמחות שלנו היא ביטוח משאיות וציוד מכני הנדסי כבד, אנחנו יודעים היטב מה אתם צריכים בכדי לקבל מענה מלא בעת צרה. אצלנו תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח משאית מקיף החל מ-3,700 שקלים בלבד. גם מחירי ביטוחי החובה למשאיות הם מהזולים בארץ. חשוב לציין כי על אף המחירים הזולים אתם מקבלים חבילת שירותים עשירה ופוליסה בתנאים טובים. ניתן לבטח במסגרת הפוליסה גם את הסחורה.

הפוליסה שלנו היא הפוליסה הטובה ביותר לביטוח משאיות. אצלנו תקבלו משאית חלופית במקרה של גניבה, סכומי השתתפות עצמית נמוכים, אפשרות לביטוח שמשות למשאית, ביטוח גרירה למשאית, ביטוח רדיו, אפשרות לתוספת של ביטוח צד ג' מורחב. השירות ניתן במסגרת מוסכי הסדר.

איפה כדאי לבטח משאיות?

פוליסת ביטוח משאיות היא פוליסה מורכבת בהשוואה לפוליסות רגילות של רכבים. המקום הנכון בו תרצו לבטח את המשאית שלכם הוא סוכנות אחראית ומנוסה המתמחה בביטוחים מסוג זה. בעת צרה תרצו למצוא לצדכם סוכנות מסורה, נחושה, אחראית ואדיבה, סוכנות יעילה שיודעת לתת שירות ללקוחות שלה. בעבורכם, המשאית היא מקור פרנסה, בכל יום בו המשאית מבלה במוסך אתם מפסידים כסף ולקוחות. המבוטחים של המרכז לביטוחי משאיות  יכולים להיות רגועים, הם מקבלים גם את השירות הטוב ביותר : גם טיפול מהיר בתביעות, גם שירות מוסכי הסדר וגם אפשרות לקבלת משאית חלופית.

כמה עולה לעשות ביטוח משאיות?

בבואנו לבחון את מחיר הפוליסה חשוב יהיה להתייחס לשעות הארוכות אותן מבלים נהגי המשאיות על הכביש, לשווי הרב של הציוד, לסיכון מוגבר לתאונות דרכים (הסטטיסטיקה מעידה על תאונות דרכים רבות בהן מעורבות משאיות), לסיכון לפגיעה ברכוש צד ג'. רמת הסיכון אותה מתבקשת חברת הביטוח לקבל עליה גבוהה ובהתאם לכך, פוליסות ביטוח משאיות אינן זולות. אם קבלתם הצעה לביטוח משאית במחיר זול חשוב יהיה לבדוק את גובה הכיסויים וההשתתפות העצמית. לקבלת הצעה אטרקטיבית לביטוח משאית במחיר הוגן יחד עם כל הכיסויים הדרושים, צרו קשר עם נציגי השירות שלנו.

 

ביטוח משאיות