איפה אתם מבטחים את הציוד המכני ההנדסי שלכם? כאנשי מקצוע אחראים אתם בוודאי מודעים לרמת הסיכון המתלווה לעבודה עם מערבלי בטון, מנופים, טרקטורים, משאבות, ציוד סלילת כבישים וכדומה, מביני דבר יסכימו כי מדובר בציוד המהווה רמת סיכון גבוהה, ביטוח צמ"ה מספק לכם הגנה מפני נזק תאונתי לציוד, נזקי גוף ונזקים לצד ג'. 

ביטוח צמ"ה כיסוי נזקים הנגרמים לציוד

ביטוח צמ"ה – הציוד יקר, אנו מבטחים אותו בכדי להגן על ההשקעה ולהבטיח כי גם במקרים בהם הציוד ניזוק נוכל לשקם את הפעילות ולחזור לעבודה שגרתית במהרה. ביטוח צמ"ה מעניק לכם כיסוי מפני נזקי טבע הגורמים לנזקים וגם, כיסוי מפני מקרים של גניבה, פריצה וגרימת נזק בזדון. נציין כי ישנה אפשרות להרחבה של פוליסת הביטוח הבסיסית ולהוסיף גם כיסויים נוספים. 

איזה ביטוח כדאי לקנות?

כל בעל מקצוע מביא עמו צרכים וציפיות משלו, אנו מתאימים לכל לקוח את הפוליסה המתאימה לו ביותר תוך התייחסות לאופי העבודה, היקף הציוד, שווי הציוד, שיקולי עלויות, משך העבודה ועוד. הלקוחות שלנו נהנים משירות אישי, רמה גבוהה של מקצועיות, הסברים מפורטים, פתרונות מהירים לכל פנייה ומחירים הוגנים אטרקטיביים. 

מה מכסה הפוליסה?

קיימים מקרים רבים בהם מבוטחים רוכשים פוליסות מבלי להכיר היטב את תנאי הפוליסה או לוודא כי היא הולמת את הנדרש. בכדי למנוע מקרים בהם ברגע האמת אתם מוצאים עצמכם מופתעים הקפידו להכיר את עיקרי הפוליסה לפחות. ביטוח צמ"ה מכסה את הכלים הרשומים תחת הביטוח במקרים של גרימת נזק פתאומי ובלתי צפוי, נזק פתאומי הנגרם על ידי גורם חיצוני. 

איזה ציוד נהוג לבטח?

  1. ציוד הנדסי המשמש לבנייה.
  2. ציוד הנדסי קבוע בו נעשה שימוש במפעלים, מחסנים ורשתות שיווק.
  3. ציוד חקלאי.
  4. ציוד הנדסי של עיריות ומועצות מקומיות.

הכלים אותם נהוג לבטח בפוליסות ביטוח צמ"ה הם ציוד גיזום, ציוד ניקוי ממונע, ציוד קטיף, מנופים, טרקטורים, ציוד סלילת כבישים, ציוד הובלה והפצה, עגלות גרירה, מרססים, מזרעות ועוד. 

כדאי לדעת, אפשר למצוא היום פוליסות עם השתתפות עצמית נמוכה במקרה של תביעה, פוליסות עם תנאי תשלום נוחים תוך פריסת תשלומים וגם פוליסות עם כיסוי לכל נהג.