השלב הראשון בהפעלת פוליסת הביטוח יהיה הפרדה בין תאונות בהן מעורבות פגיעות גוף לבין תאונות בהן מדובר בפגיעה רכוש בלבד. אנו מקווים כי מעורבים בתאונה נזקי רכוש בלבד. במקרים בהם נגרם נזק גופני יש לגשת בהקדם לקבלת טיפול רפואי תוך הפעלת פוליסת ביטוח החובה. הפוליסה מכסה נזקי גוף הנגרמים לנהג, לנוסעים ולשאר נהגים בכביש או הולכי רגל המעורבים בתאונה.

הגשת תביעת ביטוח משאיות בעבור נזקי רכוש

כעת יהיה עלינו להבדיל בין נזקים שנגרמים למשאית עצמה לבין נזקים שנגרמו לצד ג'. כמו כן, נבדיל בין מקרים של נזק המשבית פעילות לבין נזקים הדורשים תיקון אך מאפשרים המשך נסיעה בטוחה במשאית. שלב זה הוא השלב בו נתבקש להפעיל את פוליסת הביטוח המקיף ופוליסת ביטוח צד ג'. אם הקפדת לרכוש פוליסת ביטוח משאיות באמצעות סוכנות מקצועית ואחראית תוכלו לסיים את התהליך כולו בפנייה אל הסוכן עם דיווח על התאונה. את ההתנהלות מול חברת הביטוח מבצע בעבורכם הסוכן תוך בקשות לזירוז התהליך ומיצוי הזכויות שלכם בהתאם לפוליסה.

איפה מטפלים במשאית?

הפוליסה מאפשרת לכם לטפל במשאית במסגרת מוסכי הסדר. אתם משלמים רק את סכום ההשתתפות בעצמית ואילו חברת הביטוח משלימה את שאר התשלום בעבור התיקון. אם רכשתם את הפוליסה המורחבת אתם מקבלים משאית חלופית, שירותי גרירה ושירותי ביטוח שמשות.  

איך אוכל לסיים את ניהול התביעה במהרה?

כולנו חוששים מפני סחבת והתנהלות בירוקרטית מתישה אל מול חברות הביטוח. כאשר מדובר בפוליסת ביטוח משאיות טיפול מהיר בתביעה משמעותו חזרה מהירה שלכם לעבודה. בכדי לקבל במהרה אל כל מה שמגיע לכם אתם זקוקים לסוכנות ביטוח חזקה ונחושה. המבוטחים של המרכז לביטוחי משאיות יודעים שביטוח משאיות הוא מוצר מורכב אותו כדאי לרכוש רק אצל המקצוענים.

ביטוח משאיות הוא המקצוע שלנו ואנו מתייחסים אליו ברצינות רבה. בעבור כל לקוח נציג את הפוליסה המתאימה לו ביותר במחיר הטוב ביותר. סוכן אישי ילווה אתכם לכל אורך הדרך וידאג לכך שתקבלו את השירות הטוב ביותר. המרכז לביטוחי משאיות מציע לכם את כל סוגי פוליסות הביטוח הדרושות לנהג משאית ובעל משאית בכדי לישון טוב בלילה.