אם חשבתם עד היום שביטוחי רכב הם ביטוחים מרכבים, חכו עד שתגלו עד כמה בחירת ביטוח למשאית עלולה להיות מורכבת ומאתגרת. פרט לשיקולים רגילים כמו מחירים וגובה ההשתתפות העצמית יהיו עוד שיקולים רבים בקביעת גובה הפרמיה והרכב הפוליסה. בחירת הפוליסה הופכת פשוטה ומהירה כאשר יש לצדכם סוכן ביטוח מקצועי ואחראי.

המרכז לביטוחי משאיות הינו סוכנות ביטוח מובילה בתחומה. שנים רבות של ניסיון יחד עם אנשי מקצוע מובילים בתחום מאפשרים לנו להציע לכל אחד פוליסה מתאימה עם כיסויים נרחבים במחיר הנמוך ביותר. בכל פנייה תקבלו מענה מקצועי, אמין, מהיר ואדיב, כל לקוח נהנה מליווי אישי של סוכן ביטוח אישי. אצלנו תוכלו למצוא את כל פתרונות ביטוח למשאית בעבור נהגים צעירים, חדשים וגם וותיקים. הלקוחות שלנו נהנים ממטריית הגנה מושלמת המגנה עליהם מפני קטסטרופה כלכלית במקרה של גניבה, נזק בתאונה או פגיעות גוף. 

ביטוח משאית השוואת מחירים – ביטוח משאיות זול – כן או לא?

חברות הביטוח מתמחרות את הפוליסות בהתאם לרמת הסיכון אותה הן מתבקשות לקבל על עצמן. בהתאם לכך, פוליסת ביטוח למשאית יקרה או נהג חדש/צעיר לא תהיה זולה. הדרך בה תוכלו בכל זאת למצוא מחירים אטרקטיביים מבלי להתפשר על איכות הפוליסה או היקף הכיסויים היא פנייה אל סוכנות ביטוח חזקה וגדולה. הסוכנויות הגדולות נהנות ממחירים זולים יותר בחברות הביטוח, אם כבר יש לכם ביטוח משאית או שקבלתם כבר הצעה, צרו קשר, ייתכן כי לנו ישנה הצעה טובה יותר בעבורכם.

אם קבלתם הצעה לרכישת ביטוח משאית בזול חשוב יהיה לברר אלו כיסויים כוללת הפוליסה? מהו גובה ההשתתפות העצמית? מהו סכום השיפוי? אלו הרחבות כוללת הפוליסה? מהם גבולות הכיסוי בעבור כל סעיף? מהי רשימת החריגים? 

אלו סעיפים אתם צריכים בתוך הביטוח שלכם?

אם בחרתם לרכוש ביטוח למשאית בזול או במחיר גבוה, על איכות הפוליסה לא כדאי למהר להתפשר. את הכיסויים הבאים חשוב לכלול בכל פוליסה : גבול אחריות גבוה לכיסוי נזקי צד ג', כיסוי ראוי למימון הגנה משפטית, כיסוי מורחב לנזקי גוף, כיסוי משאית חלופית במקרה של תאונה, כיסוי לציוד נוסף הנמצא על המשאית. ההמלצה שלנו היא תוספת של שירותי גרירה וחילוץ וגם ביטוח שמשות.

ביטוח למשאית, ביטוח משאית השוואת מחירים