הנכס האמתי בענף הביטוח הוא סוכן ביטוח אישי שאפשר לסמוך עליו. אם התמזל מזלכם למצוא סוכן כזה תוכלו לרכוש בראש שקט ביטוח משאיות בזול. סוכני הביטוח של המרכז לביטוחי משאיות מזמינים אתכם להגיע אל פגישת ייעוץ במהלכה נכיר אתכם, נלמד את הצרכים והציפיות שלכם, נסביר על השירותים שלנו ונאתר בעבורכם פוליסת ביטוח מקיפה במחיר הנמוך ביותר. 

למה חשב לבטח את המשאית בביטוחים מקיפים?

משאיות משמשות כלי עבודה לכל דבר. כאשר המשאית מושבתת גם שגרת העבודה נעצרת ומהר מאוד אתם מתחילים לראות הפסדים. כמו כן, המשקל הרב של המשאית וגודלה מגדיל את הסיכויים שלה למעורבות בתאונות דרכים. לא תרצו לעמוד מול תביעת נזק לרכוש צד ג' ללא פוליסה מתאימה לכיסוי הנזקים והוצאות המשפט. ביטוח מקיף עם הרחבה המעניקה לכם זכאות למשאית חלופית תאפשר המשך עבודה סדירה גם כאשר המשאית מושבתת עקב תאונה. 

 איזו חברה לביטוח משאיות כדאי לבחור? -ביטוח משאיות הצעת מחיר

ביטוח משאיות הצעת מחיר – הפרט הראשון אותו כדאי לוודא בבואכם לבחור חברה לביטוח משאיות הוא הניסיון ותחום ההתמחות. לא כל חברת ביטוח שמשווקת ביטוחי רכב תוכל גם לספק לכם שירות מקצועי מקיף לבחירה נכונה של ביטוח למשאית. הבחירה הנכונה תהיה חברת ביטוח מקצועית, מנוסה, אמינה, מומלצת, הוגנת, אדיבה וגם זולה. המרכז לביטוחי משאיות מבטח אלפי נהגי משאיות בכל רחבי הארץ, הם שבים ומחדשים את הפוליסה אצלנו בסוכנות שנה אחר שנה. הם עושים זאת בגלל השירות, בגלל הרמה המקצועית וגם בגלל המחיר. אם אתם מחפשים חברה לביטוח משאיות בה תוכלו למצוא רמה מקצועית גבוהה, איכות ללא פשרות וגם מחירים זולים, צרו קשר עם צוות המרכז לביטוחי משאיות. 

3 פוליסות חובה לכל משאית

ביטוח חובה עליכם לרכוש על פי חוק. כ ל כלי רכב שנע בכבישים מחויב בביטוח החובה לכיסוי נזקי גוף לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל. בכל מקרה של נזקי גוף עקב תאונת דרכים יש להפעיל את ביטוח החובה. ביטוח מקיף למשאית החוק אינו מחייב אתכם לרכוש אך ההיגיון הבריא לא יאפשר לכם לוותר עליו. הביטוח המקיף מעניק כיסוי רחב במקרים של גרימת נזק למשאית, גניבה, נזק לרכוש. ביטוח צד ג' למשאית מכסה נזקים הנגרמים לגורם שלישי באמצעות המשאית. אם יש לכם ביטוח מקיף אנכם זקוקים גם לביטוח צד ג'.

חברות ביטוח משאיות, ביטוח משאיות הצעת מחיר